Doprava

Rozvoz ovoce a zeleniny se provádí převážně prostřednictvím vlastní autodopravy. Tento způsob má řadu pozitivních výhod. Dbáme převážně na dodržování hygienických podmínek, správnost zacházení s jednotlivými druhy ovoce a zeleniny, pravidelné a včasné závozy, profesionální přístup k zákazníkovi.

Kamionová doprava

Kamionová doprava

Vlastní vozový park je na velmi vysoké úrovni a splňuje náročné ekologické předpisy evropských zemí v oblasti mezinárodní přepravy. Vozidla jsou vybavena isotermickými jednotkami, které zajišťují stálou přepravní teplotu pro ty nejnáročnější přepravované komodity. Doprava kamiony se využívá k zajištění dovozu zboží pro vlastní účely. Pro nalezení nákladu do jiných členských států využívá internetového obchodu. Tato přeprava- místo je již předem vyhledáváno se záměrem nákupu vhodných komodit. Nákup zboží je založen převážně na dlouhodobé spolupráci s producenty. Díky naší dopravě jsme schopni řešit řadu problémů již na nakládce. Zboží se kupuje na základě požadavků našich zákazníků. Přeprava je zajišťována v chladírenských vozech. Další výhodou je elektronické mapování pohybu kamionu prostřednictvím jednotky GPS.

Kamionová doprava

Takto přivezené zboží je složeno na centrálním skladu ve Svaté Kateřině. Zde dochází k roztřídění zboží a dle požadavků k expedici na naše další tři sklady. Tento přesun též řešíme převážně naší dopravou. Ta nám též zajišťuje přepravu ovoce a zeleniny na logistická centra marketů. Zde musí být řidič vozu proškolen a seznánem s podmínkami jednotlivých provozů. Kamionová doprava nám též napomáhá při svozu brambor pro další úpravu. Tento svoz se provádí ve speciálních návěsech – vanách.

Nákladní doprava

Distribuce zboží z jednotlivých skladů se provádí nákladními chladírenskými vozy, jsou opatřeny chladícími jednotkami, které slouží k udržení optimální teploty přepravovaného zboží. Tato vozidla jsou vybavena sklopným čelem. Zboží je převážně připraveno na paletách a z těchto vozů expedováno na prodejny a kuchyně, které jsou většinou vybaveny rampovými můstky. Ovoce a zeleninu si zákazník může objednat telefonicky. V tomto případě má zajištěno 100% vykrytí odsouhlasené objednávky. Toto zboží je umístěno samostatně na rozvozním vozidle. Pro případné navýšení objednávky lze využít nabídku zboží z ambulantního prodeje. Zboží tímto způsobem nemusí být vždy správně odhadnuto. Z tohoto důvodu doporučujeme telefonickou objednávku.

Doprava užitkovými vozy

Kamionová doprava

Pro špatně dostupná místa a na krátké vzdálenosti se ve značné míře využívají dodávkové vozy. Zboží expedováno tímto způsobem má nesporně ekonomickou výhodu .

  • pořízení tohoto vozidla je podstatně levnější
  • nižší spotřeba a nižší provozní náklady
  • lépe využita pracovní doba řidiče (dodací list vystaven na počítači na skladu)

Přínos pro zákazníka-dochází k zohlednění vynaložených nákladů na rozvoz ovoce zeleniny.

  • lze přesně odhadnout čas dodání zboží
  • nedochází ke snížení kvality díky přepravě zboží

Objednávky a závozy tímto způsobem vyřizujeme v průběhu dne a to dle potřeb zákazníka.

Otevírací doba

Hlavní sklad - Kutná Hora

  • Po-Pá: 05:00-17:00
  • So: 06:30-12:00
  • Ne: 14:00-19:00

Kde nás najdete

GIRA - Jiří Bareš, GIRA fruit s.r.o.
Svatá Kateřina 134
284 01 Kutná Hora - Svatý Mikuláš

Tel.: 327 571 505-6
E-mail: girakh@seznam.cz

Podrobné kontaktní údaje

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

© 2019 GIRA Jiří Bareš - GIRA fruit s.r.o. | Tvorba webových stránek